Meie teenuste hinnad

Meie teenuste hinnakiri – professionaalsed maastikuarhitektuurilahendused, mis on kohandatud vastavalt teie eelarvele ja vajadustele.

Meie teenuste hinnakiri ja pakkumised

Pakume erinevaid maastikuarhitektuuri teenuseid, mis vastavad teie vajadustele. Allpool on toodud meie teenuste hinnad, millele on lisatud Eesti krooni sümbol.

100€

Algtaseme pakett

Alustame oma teenuste pakkumist madalaima hinnaga 100€ eest. See pakett sisaldab esialgset konsultatsiooni ja kujundusettepanekuid.

200€

Keskmise taseme pakett

Meie keskmised teenused on saadaval hinnaga 200€. Selles paketis hõlmame kõiki projekteerimisetappe, alates kavandamisest kuni ehitusjärelvalveni.

300€

Kõrgema taseme pakett

Kõrgema taseme teenuseid pakume hinnaga 300€. Need hõlmavad keerukamaid projekte ja lisateenuseid, nagu aiavalgustus või niisutussüsteem.

Võta meiega ühendust, et luua kaunis ja funktsionaalne väliruum!

Looduse Meistrid on kogenud maastikuarhitektuuribüroo, mis asub Tartus, Eestis. Oleme pühendunud looduse ja inimeste ühendamisele, luues harmoonilisi väliruume. Meie inspiratsiooniks on kohalik loodus ning pakume innovaatilisi ja jätkusuutlikke lahendusi, mis rikastavad klientide elu ja kogukondi. Kui soovid luua kauni, funktsionaalse ja keskkonnasõbraliku väliruumi, võta meiega ühendust juba täna!